Peter Dahl färglitografi

227120

DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl , färglitografi, 37x28 cm

Fack 8

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (15 bud)
1123312
1124328
950
1123312
900
1124324
850
1123312

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.