Målning 1900-tal

227119

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flicka på skidor, monogramsignerad EK M-t, olja på pannå, 27x43 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Målning 1900-tal

Budhistorik (25 bud)
1123809
1123827
1 900
1123809
1 800
1123825
1 700
1123809
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.