Salvador Dali litografi och torrnål

227118

DALI, Salvador (1904-1989): "Révérence Du Groseillier" ur Flordali (Les Fruits) 1969/70, signerad Dali och numrerad XCVI/CL, färglitografi och torrnål med relieftryck, bildyta 56,5x36,5 cm

Hanteringsveck, fläckar

Rum 12

Budhistorik (13 bud)
1124285
5 000
1124284
4 800
1124282
4 600
1123952
1123951
3 400

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.