Målning 1900-tal

227112

OIDENTIFIERAD KONSTÄR (1900-tal): Kamelkaravan, signerad, olja på duk, 49x59 cm

Tryckmärke

Konst, Måleri

Rum 5

Målning 1900-tal

Budhistorik (16 bud)
1123170
4 200
1123278
1123170
3 200
1123277
1123170

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.