Stefan Hedström blandteknik

227111

HEDSTRÖM, Stefan (samtida): Figurer med rött objekt, signerad och daterad S Hedström 2008, blandteknik på papper, 29x22 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Stefan Hedström blandteknik

Budhistorik (5 bud)
1122861
500
1115666
450
1113074
1115665
1113074

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.