Philippe de Rougemont oljemålning

227110

ROUGEMONT, Philippe de (1891-1965): Balettdansöser, signerad Ph de Rougemont, olja på duk, 60x49 cm

Smärre märke

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (13 bud)
1123447
2 800
1123443
2 600
1123437
2 400
1123440
2 400
1123437

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.