Eira Fogelberg oljemålning

227109

FOGELBERG, Eira (samtida): Zebra, signerad Eira, olja på duk, 100x69 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Eira Fogelberg oljemålning

Budhistorik (32 bud)
1124478
4 200
1124475
1124464
3 800
1124462
3 600
1124461
3 400

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.