Sybord sengustavianskt

227104

SYBORD, sengustavianskt, 1800-talets första del, fanérat i mahogny, skiva med intarsia med motiv av blommor, höjd 76, 50x30,5 cm

Senare gångjärn, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 2

Sybord sengustavianskt

Budhistorik (23 bud)
1124359
4 800
1124355
4 600
1124352
4 400
1124351
4 200
1124349

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.