Fällbord med rotskiva

227102

FÄLLBORD, 1800-tal, på pelarfot, med skiva i rottfanér, höjd 68, 66x47 cm

Smärre fanérskador

Rum 12

Fällbord med rotskiva

Budhistorik (25 bud)
1124422
3 600
1123996
3 400
1124420
3 400
1123996
3 200
1124418

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.