Byrå 1800-tal

227101

BYRÅ, 1800-tal, mahogny, tre lådor, nyckelbössningar i benarbete, höjd 80, 90x45 cm, nycklar finns

Fanérskador, skivan skev

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 8

Byrå 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
1123845
500
1121799
450
1123844
450
1121799
1123843

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.