Pottskåp sengustaviansk stil

227100

POTTSKÅP, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny, fotavslut i mässing, hjöd 75, 41x24 cm

Lös listdel, dörrar något sneda, smärre ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 4

Pottskåp sengustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
1123347
1 600
1123194
1123194
1 400
1123309
1 300
1123194

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.