Uno Svensson blandteknik

227099

SVENSSON, Uno (1929-2012): Manskropp, blandteknik/collage, signerad och daterad 85, 80x56 cm

Fack 9

Uno Svensson blandteknik

Budhistorik (8 bud)
1115844
600
1113069
550
1115843
550
1113069
500
1115842
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.