Inger Ekdahl olja

227097

EKDAHL, Inger (född 1922): "Målning nr 5", signerad samt signerad a tergo IEkdahl -59, olja på pannå, 61x46 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Inger Ekdahl olja

Budhistorik (28 bud)
1123542
7 400
1123524
7 200
1123540
7 200
1123524
7 000
1123539
6 800

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.