Roj Friberg färglitografi

227096

FRIBERG, Roj (född 1934): Fasad, monogramsignerad och daterad R f -88, 65/180, färglitografi, 52x72 cm

Fack 9

Roj Friberg färglitografi
Budhistorik (18 bud)
1123838
1 300
1123299
1123835
1123299
1123289

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.