Fällbord 1800-tal

227094

FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, fanerat i mahogny, svarvad samt tredelad fot, höjd 75, diameter 42 cm

Skiva med spricka, smärre ytskador

Rum 6

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
1123380
1114559
750
1123375
750
1114559
700
1123373
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.