Hasse Hasselgren oljemålning

227092

HASSELGREN, Hasse (född 1933): "Damerna", signerad och daterad H Hasselgren 77, olja på duk, 116x90 cm

Tryckskador

Konst, Måleri

Rum 5

Hasse Hasselgren oljemålning

Budhistorik (41 bud)
1124382
11 500
1124317
11 000
1124344
10 500
1124317
9 800
1124343
9 600

Slutpris SEK:
11 500
1 102 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.