Inger Ekdahl olja

227091

EKDAHL, Inger (född 1922): Komposition, signerad och daterad a tergo Inger Ekdahl -61, olja på pannå, 60x60 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 6

Inger Ekdahl olja

Budhistorik (25 bud)
1124084
6 400
1124046
6 200
1123801
6 000
1123737
5 800
1123800
5 600

Slutpris SEK:
6 400
611 EUR, 687 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.