Vitrinskåp i gustaviansk stil

227090

VTIRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal, skuren och delvis bronserad dekor, höjd 157, 128x44 cm

Senare inredd med belysning, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Vitrinskåp i gustaviansk stil

Budhistorik (31 bud)
1124277
8 200
1124281
8 000
1124277
7 800
1124280
7 600
1124277
7 400

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.