Sixten Haage färgetsning

227088

HAAGE, Sixten (född 1926): Husfasad, signerad och daterad -90, 3/150, färgetsning, 51x52 cm

Fack 12

Sixten Haage färgetsning
Budhistorik (7 bud)
1123852
750
1121639
700
1123851
700
1121639
650
1120344
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.