John Jon-And blandteknik

227085

JON-AND, John (1889-1941): Porträtt av författare Rudolf Värnlund, signerad Jon-And, blandteknik, 51x38 cm

Pappersskador

Konst, Måleri

Fack 15

John Jon-And blandteknik

Budhistorik (4 bud)

1140244
1140859
1140244
1130746

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.