Roj Friberg färglitografi

227084

FRIBERG, Roj (född 1934): "Bolsjojteatern", monogramsignerad och daterad R f -88, 48/180, färglitografi, 54x72 cm

Fack 6

Roj Friberg färglitografi
Budhistorik (6 bud)
1124130
750
1118037
700
1116985
650
1113392
600
1115915
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.