John Jon-And blandteknik

227081

JON-AND, John (1889-1941): Porträtt av författarinnan Elin Wägner, signerad och daterad Jon-And -37, blandteknik, 49x34 cm

Konst, Måleri

Fack 13

John Jon-And blandteknik

Budhistorik (19 bud)
1140856
1 300
1140975
1140856
1140971
1140856
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.