Juha Soisalo oljemålning

227080

SOISALO, Juha (Finland, född 1941): "Ilta" (kväll), signerad och daterad J. Soisalo -93, olja på duk, 65x70 cm

Repor

Konst, Måleri

Rum 11

Juha Soisalo oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1123455
1 800
1123464
1 700
1123455
1123458
1123455
550

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.