Olle Bonnier färglitografi

227076

BONNIER, Olle (född 1925): "50-årstema", signerad Olle Bonnier, numrerad 168/175, färglitografi, 53x53 cm

Fack 9

Olle Bonnier färglitografi
Budhistorik (19 bud)
1123167
3 200
1120968
1119553
2 800
1120962
2 800
1119553
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.