Taburetter Karl Johan

227072

TABURETTER, 1 par, Karl Johan, 1800-tal, fanérade i mahogny, stoppade sitsar

Slitage

Rum 5

Taburetter Karl Johan

Budhistorik (8 bud)
1123469
750
1123352
700
1123348
650
1123147
600
1123146
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.