Torbjörn Johansson oljemålning

227069

JOHANSSON, Torbjörn (född 1959): "Silver", signerad a tergo, olja på duk, 159x128 cm

Ändringar/tillägg
Retuscher, märken

Konst, Måleri

Budhistorik (7 bud)
1122318
3 600
1122317
3 200
1118924
1116309
2 600
1114323
2 400

Slutpris SEK:
3 600
378 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.