John Jon-And blandteknik

227068

JON-AND, John (1889-1941): Porträtt av konstnären Martin Åberg, signerad och daterad Jon And -29, blandteknik, 61x48 cm

Revor

Konst

Rum 4

John Jon-And blandteknik

Budhistorik (13 bud)
1141123
850
1141226
1141123
750
1141225
700
1141123
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.