Byrå och nattduksbord

227067

SÄNGKAMMARMÖBEL, 3 dlr, 1940-/50-tal, fanerade i mahogny, bestående av: nattduksbord, 1 par samt byrå, byråns höjd 65, 110x43 cm

Fanér- och ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Byrå och nattduksbord

Budhistorik (9 bud)
1123664
850
1120935
1120935
600
1120627
550
1113189
500

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.