John Jon-And akvarell

227063

JON-AND, John (1889-1941): Tonåringen, stämpelsignerad Jon-And, akvarell, 49x20 cm

Konst

Rum 6

John Jon-And akvarell

Budhistorik (24 bud)
1140209
1 900
1140208
1 800
1140207
1 700
1140207
1140206
1 400

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.