John Jon-And akvarell

227059

JON-AND, John (1889-1941): Titta åt sidan, stämpelsign Jon-And, akvarell, 55x24 cm

Pappersskador, fläckar

Konst, Måleri

Fack 12

John Jon-And akvarell

Budhistorik (39 bud)
1140953
5 200
1140946
5 000
1140952
5 000
1140946
4 800
1140940
4 600

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.