Anthony John Gray oljemålning

227040

GRAY, Anthony John (född 1946): Kvinna i solnedgång, olja på duk, signerad Anthony John Gray, 117x90 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Anthony John Gray oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1123503
1 900
1119008
1 800
1119744
1 800
1119008
1 600
1117869

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.