Ulf Greder färglitografi

227039

GREDER, Ulf (född 1949): "The White Swan", signerad Ulf Greder, 313/360, färglitografi, 89x74 cm

Rum 6

Ulf Greder färglitografi
Budhistorik (25 bud)
1124201
1 900
1124197
1 800
1124200
1 800
1124197
1 700
1124191
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.