Ulf Greder färglitografi

227038

GREDER, Ulf (född 1949): Antikhandlaren, signerad Greder, provtryck, färglitografi, 50x60 cm

Fack 9

Ulf Greder färglitografi

Budhistorik (5 bud)
1113305
450
1123590
450
1113305
1123589
1113305

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.