Bänkalängd Skåne

226947

BÄNKALÄNGD, Skåne, monogram EID samt daterad 1830, längd ca 395 cm

Smärre hål och slitage

Allmoge, Mattor/Textilier

Rum 3

Bänkalängd Skåne

Budhistorik (23 bud)
1140769
5 600
1140673
5 400
1140673
5 200
1140205
5 000
1140205
4 800

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.