Urna i sten

226875

URNA, sten, Kina, 1900-talets senare del, hänklar behängda med ringar, reliefdekor, höjd 27 cm

Lagningar

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 27

Urna i sten

Budhistorik (13 bud)
1131657
1 400
1130739
1 300
1130163
1130085
1130162

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.