Skrivbord Oman junior i palisander

226840

SKRIVBORD, Danmark, Oman Jr. modell 77, 1960-tal, palisander, framsidan med sex lådor, baksidan med bokhylla oh skåp, höjd 72, 165 x 79 cm, medföljande nyckel

Bruksslitage, repor

Rum 11

Budhistorik (8 bud)
1121763
6 200
1123526
6 000
1121763
5 000
1121761
1119923
2 600

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.