Mindre byrå i teak

226833

BYRÅ, 1960-tal, teak, sex lådor, modell mindre, höjd 81, 40x26 cm

Bruksslitage

Rum 5

Mindre byrå i teak

Budhistorik (28 bud)
1124318
3 200
1124321
3 200
1124318
1124316
2 800
1124311
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.