Oscar Halle oljemålning

226818

HALLE, Oscar (Belgien 1857-1921): Reprimanden, signerad och daterad Oscar Halle Anvers 1880, olja på duk, 80x60 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Oscar Halle oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1124681
1124491
2 800
1121476
1 600
1121475
1121474
700

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.