Axel Olsson litografi

226767

OLSSON, Axel (1899-1986): Nakenmodeller, signerad, litografi, 12/120, 26x33 cm

Fack 4

Axel Olsson litografi

Budhistorik (2 bud)

1139083
1135964

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.