Hörnskåp

226763

HÖRNVITRINSKÅP, 1900-tal, med intarsia, 142, 72x46 cm, nyckel finns

Skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämning

Rum 6

Hörnskåp

Budhistorik (13 bud)
1140501
1140432
850
1140431
1140430
750
1140428
700

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.