Lyrbord

226762

BORD på lyrfot, lådor i sargen, mahogny, höjd 79, 90x44 cm

Skadad fot, fanérskador, sprickor, lagningar

Rum 4

Lyrbord

Budhistorik (5 bud)
1138863
500
1138137
450
1138137
1134417
1131001

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.