Skulptur

226759

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Häst, signerad och daterad S. Lewinski 1988, patinerad metall, längd 36 cm

Konst, Skulptur

Monter 12

Skulptur

Budhistorik (5 bud)
1141201
1 300
1141004
1139767
1136144
1136143
500

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.