Madeleine Pyk oljemålning

226697

PYK, Madeleine (född 1934): "Tiger röd", signerad M. Pyk, olja på duk, 48x49 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (25 bud)
1140889
21 000
1139939
20 000
1139939
19 000
1139925
18 500
1139938
18 000

Slutpris SEK:
21 000
2 027 EUR, 2 302 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.