Madeleine Pyk oljemålning

226695

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen/Vinter, signerad M. Pyk, olja på duk, 34x32 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 5

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1141112
10 500
1138187
10 000
1140525
10 000
1138187
7 200
1138851
7 000

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.