Sune Jonsson fotografi

226691

JONSSON, Sune (född 1930): Dödsboauktion i Holmsund, signerad och daterad Sune Jonsson 1956/1995, silvergelatinfotografi, 23x30,5 cm

Konst, Fotografi

Kundcenter

Sune Jonsson fotografi

Budhistorik (33 bud)
1125675
8 000
1125684
8 000
1125675
7 800
1125680
7 600
1125675
7 400

Slutpris SEK:
8 000
763 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.