Madeleine Pyk olja

226690

PYK, Madeleine (född 1934): Skeppsbron, signerad M. Pyk, olja på duk, 43x46 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Kundcenter

Madeleine Pyk olja

Budhistorik (18 bud)
1140636
13 500
1139850
13 000
1140635
12 500
1139850
12 000
1136312
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 293 EUR, 1 519 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.