Anne-Marie Rhönnstad oljemålning

226689

RHÖNNSTAD, Anne-Marie (1934-2004): Vinterlandskap, signerad, olja på duk 81x65 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Budhistorik (6 bud)
1140731
500
1139367
450
1137926
1135237
1137924

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.