Inge Schiöler akvarell

226688

SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Djurgården, Stockholm, signerad och daterad Inge Schiöler 1969, akvarell, 45x37 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Inge Schiöler akvarell

Budhistorik (21 bud)
1125169
11 500
1124431
11 000
1125166
10 500
1124431
9 800
1124236
9 600

Slutpris SEK:
11 500
1 110 EUR, 1 260 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.