Benno Artzt akryl

226687

ARZT, Benno (född 1941): "Liberation", signerad och daterad Benno Arzt -011, akryl på duk, 120x100 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Benno Artzt akryl

Budhistorik (10 bud)
1139586
1140154
3 800
1139586
3 600
1136307
3 400
1133945

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.