Benno Artzt akryl

226686

ARZT, Benno (född 1941): "Nyfike gul II", signerad och daterad Benno Arzt -011, akryl på duk, 100x120 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Benno Artzt akryl

Budhistorik (5 bud)
1134269
3 400
1133947
3 200
1131460
1 800
1130760
1130440

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.